Stwórz konto za darmo!

Aktualności

 • Sneak Peek: Revolution s01e11

  NBC opublikowało Sneak Peek do 11 odcinka (serial powraca po dość sporej przerwie).Premiera odcinka zapowiedziana jest na 25 Marca 2013.

 • Ostatni sezon jednego z najpopularniejszych sitcomów

  Stacja CBS oficjalnie podała, że serial How I Met Your Mother powróci do ramówki w sezonie 2013/2014. Będzie, to już ostatni dziewiąty sezon. Jak zapowiada stacja w finałowym sezonie "HIMYM" poznamy tytułową matkę;). My również jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli obejrzeć jeszcze jedne sezon kultowego serialu i z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie zagadki związanej z tytułową matką. 

 • Obsada serialu "Cult" na zdjęciach promocyjnych

  Już 19 lutego startuje nowy serial Cult, ale już dziś możemy zobaczyć zdjęcia promocyjne.W obsadzie serialu możemy zobaczyć Matta Davisa znanego z "Pamiętników Wampirów", gdzie grał postać Alarica. W nowy serialu Matt wciela się w rolę dziennikarza/blogera, który będzie badał sprawę tajemniczych zniknięć (być może morderstw) związanych z programem telewizyjnym "Cult". Głównemu bohaterowi będzie pomagać młoda asystentka producenta tegoż programu, którą zagra Jessica Lucas (Melrose Place). Oprócz wymienionej pary w serialu pojawi się Alona Tal (Supernatural) i Robert Knepper (Heroes / Prison Break), których również możemy zobaczyć na zdjęciach promocyjnych.

 • Zdjęcia z planu serialu Continuum.

  W sieci pojawiły się zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu Continuum.

 • Nowy wygląd strony serialu

  Drodzy Użytkownicy! Od dnia 17 stycznia bieżącego roku możecie oglądać nowy wygląd stron seriali. Specjalnie dla was staramy się udoskonalać stronę serialuje.pl, aby lepiej i przyjemniej wam się ją przeglądało.

 • Co nowego po Nowym Roku

  Co nowego po nowym roku?

 • Podsumowanie: listopad 2012

  W tym miesiącu oznaczyliście 6641 epizodów jak obejrzane, pierwsze miejsce zajmuje serial Friends z wynikiem 733, a na drugim miejscu American Idol (426 odcinków oznaczonych jako obejrzane). Poniżej przestawiamy wykres TOP10.