Stwórz konto za darmo!

Nowe seriale od ABC

Nashville - Rayana James (Connie Britton) - legenda muzyki Country musi poradzić sobie ze spadającą popularnością. Nie pomoże jej w tym konflikt z nową, młodą i seksowną gwiazdą wytwórni - Juliette Barnes (Hayden Panettiere). Co gorsze wytwórnia stawia ultimatum - Rayana musi dzielić scenę z Juliette.

 

Last Resort - 150 metrów pod powierzchnią morza, łódź podwodna Colorado, pełna pocisków balistycznych otrzymuje kontrowersyjne rozkazy. Na specjalnej linii, przeznaczonej do kontaktu tylko w razie upadku USA, kapitan Marcus Chaplin (Andre Braugher) otrzymują rozkazy wystrzelenia pocisku nuklearnego w Pakistan. Próba potwierdzenia rozkazów kończy się relegowaniem kapitana z pozycji. Gdy jego zastępca również odmawia wystrzelenia bez potwierdzenia rozkazów, łódź zostaje ostrzelana przez sprzymierzeńców. Załoga staje się wrogami własnego kraju i jest zmuszona uciekać na egzotyczną wyspę.


666 Park Avenue - Wszyscy mają pragnienia, ambicje i potrzeby. Wszystkie one zostaną zaspokojone przez tajemniczego właściciela - Gavina Dorana (Terry O'Quinn), równie tajemniczego budynku (The Drake), specjalnie dla jego mieszkańców. Każdy faustowski kontrakt ma jednak ciemną stronę, o której dość prędko przekona się para przepełniona idealizmami. Jane Van Veen (Rachael Taylor) i Henry Martin (Dave Annable) przeprowadzają się do tego zabytkowego budynku i zostają jego zarządcami. Nie tylko zostają przez to ofiarami machinacji Dorana, ale również przychodzi im obcować z nadprzyrodzoną mocą, skrywającą się w każdym zakamarku budynku.


Mistresses - Pełne prowokacji i skandalów życie czterech przyjaciółek. Każda starająca się na swój sposób odnaleźć siebie. Savi (Alyssa Milano) to odnosząca sukcesy prawniczka która jednocześnie zmaga się z zakładaniem rodziny z Harrym (Brett Tucker) jak i z próbą zostania partnerem w kancelarii. Jej młodsza siostra Josselyn (Jes Macallan) to jej przeciwieństwo - singielka, seryjna kusicielka i wieczna imprezowiczka, często szukająca oparcia w siostrze. Najlepszą przyjaciółką obu sióstr jest April (Rochelle Aytes), niedawno rozwiedziona matka dwojga dzieci, starająca odbudować swoje życie po tragedii. Czwartą bohaterką jest Karen, wzięta terapeutka, stara się odnowić więzi z przyjaciółkami po skomplikowanym związku z pacjentem.


Red Widow - Kiedy mąż Marty Walraven (Radha Mitchell) zostaje brutalnie zamordowany, ona sama musi chronić trójkę swoich dzieci. Jej brat, a zarazem współpracownik męża, Irvin Petrova (Wil Traval) i Mike Tomlin (Lee Tergesen) byli zamieszani w handel narkotykami z rywalizującym gangiem, jednak to mężowi Marty przyszło zapłacić ostateczną cenę. Świat pełen przemocy i strachu nie jest jej obcy, ponieważ zarówno jej ojciec Andrei Petrova (Rade Sherbedzija) jak i lojalny ochroniarz Luther (Luke Gross) są gangsterami. Wraz z siostrą Kat (Jaime Ray Newman) zawsze marzyły o spokojnym życiu pozbawionym rozlewu krwi, ale droga do takiego życia będzie ciężka. Marcie przyjdzie zmierzyć się zarówno z gangami jak i agentami FBI podczas jej zanurzenia w ciemny światek przestępczy.


Zero Hour - Wydawca czasopisma o zdarzeniach paranormalnych - Hank Gilliston (Anthony Edwards) spędził całe życie na obalaniu mitów, podążaniu za wskazówkami i badaniu teorii spiskowych. Gdy jego żona Laila (Jacinda Barrett) zostaje porwana, wprost ze swojego sklepu z antycznymi zegarami, Hank zostaje wplątany w największą intrygę w dziejach ludzkości. Tajemnicę rozciągniętą na cały glob i przez wiele wieków. W jednym z zegarów żony znajduje się mapa skarbów prowadząca do prawdopodobnego kataklizmu. Hankowi przypada zadanie odszyfrowania mapy, rozwiązania zagadki, uratowania żony, a wszystko to pilnując, żeby mapa nie dostała się w niepożądane ręce. Na szczęści nie jest sam. Dwóch współpracowników, Rachel (Addison Timlin) i Arron (Scott Michael Foster), jak również Beca Riley (Carmen Ejogo) - agentka FBI, postanawiają pomóc mu ocalić ludzkość.


How to Live With Your Parents (for the Rest of Your Life) - Komedia portretująca Polly (Sarah Chalke) - samotną matkę Natalie (Rachel Eggleston). Z uwagi na słabą ekonomię i trudności w życiu codziennym Polly postanawia wyprowadzić się do swoich ekscentrycznych rodziców - Elaine (Elizabeth Perkins) i Maksa (Brad Garrett). Ona - sztywna, oni - wyluzowani, ona - konserwatywna i oziębła seksualnie na randkach, oni - nadal seksualnie aktywni i rządni przygód. Mimo wszystko, z pomocą przyjaciela - Gregga (Orlando Jones), kochanego ale nieodpowiedzialnego byłego męża - Juliana (Jon Dore) oraz rozrywkowej asystentki Jenn (Rebecca Delgado Smith) Polly postawi pierwsze kroki na drodze do własnego życia. Zaczynając od życia towarzyskiego.


The Family Tools - Komedia przedstawiająca perypetie, już niedługo rodzinnego, biznesu usług naprawczych i konserwacyjnych. Wszystko zmienia się gdy Tony (J.K. Simmons) dostaje zawału serca i jest zmuszony przekazać interes w ręce swojego syna Jacka (Kyle Bornheimer). Kariera Jacka do tej pory nie była usłana różami, ale zrobi wszystko aby tym razem nie zawieść, mimo stwarzającego problemy asystenta Darrena (Edi Gathegi) i jego flirtującej siostry Liz (Danielle Nicolet). Z pomocą cioci Terry (Leah Remini) i szajbniętego acz ujmującego kuzyna Masona (Johnny Pemberton) spróbuje odnaleźć swoje powołanie.


The Neighbors - W tej komedii przyjdzie nam poznać rodzinę Weaverów, Debbie (Jami Gertz) i Martiego (Lenny Venito) oraz ich trójkę dzieci. Po zakupie domu na ultra-elitarnym osiedlu domków jednorodzinnych z własnym polem golfowym okazuje się że sąsiedzi są... dziwni. Jednak nie zwyczajnie dziwni, lecz dziwni nie z tej ziemi. Podczas kolacji Waverzy dowiadują się, że całe osiedle pochodzi z planety Zabvron - żywią się przez oczy - czytając książki, a płaczą uszami, jakby tego było mało to mężczyźni zachodzą w ciąże.


Malibu Country - Reba Gallagher (Reba) marzyła żeby zostać gwiazdą muzyki country, odstawiła jednak swoje marzenia na boczne tory dla męża Bobbiego (Jeffrey Nordling), który okazał się niewiernym i zdradzieckim partnerem. Świeżo po rozwodzie przeprowadza się z dziećmi do swojej matki o ciętym języku - Lillie May (Lily Tomlin). Reba poznaje otwartą i kochającą sąsiadkę Kim (Sara Rue) oraz jej syna. Przy wsparciu rodziny oraz nowego agenta Geoffreya (Jai Rodriguez), Reba postara się wystartować swoją karierę.

Komentarze

Aby zostawić komentarz zaloguj się w Serialuje.pl lub zarejestruj.