Stwórz konto za darmo!

Nowe seriale od CBS

Vegas - Umiejscowiona w latach 60-tych ubiegłego wieku historia, zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowiadająca o byłym szeryfie Las Vegas. Ralph Lamb (Dennis Quaid), bo takie imię nosi ów ex-szeryf, pragnie żeby wszyscy zostawili go w świętym spokoju. Niestety raczkująca mekka hazardu i rozrywki usiana jest korupcją i obcymi. Burmistrzowi Las Vegas nie pozostaje nic innego, jak zwrócenie się do Lamba, z prośbą o pomoc. Pierwszym zadaniem jest odnalezienie sprawców morderstwa na pracowniku jednego z kasyn. Tak zaczyna się potyczka między Lambem a Vincentem Savino (Michael Chiklis) - gangsterem z Chicago, pragnącym podporządkować sobie całe Miasto Grzechu.


Elementary - Para aktorów, Jonny Lee Miller i Lucy Liu grają Sherlocka Holmsa i doktor Joan Watson. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rzecz dzieje się we współczesnym Nowym Yorku. Ekscetnryczny Holmes, po utracie zaufania w Londynie i pobycie na odwyku, trafia na Manhattan. Jest zmuszony żyć ze swoim największym koszmarem - towarzyszką trzeźwości (dr Watson), której zadaniem jest pilnować go na każdym kroku. Sherlock podejmuje pracę jako konsultant nowojorskiej policji, gdzie przyjdzie mu rozwiązywać najtrudniejsze sprawy.

 

Made in Jersey - Opowieść o kobiecie (Martina Garretti grana przez Janet Montgomery) używającej swojego ulicznego sprytu, żeby rywalizować ze śmietanką absolwentów przyjętych do prestiżowej kancelarii adwokackiej w Nowym Jorku. Już po kilku tygodniach założyciel kancelarii - Donovan Stark (Kyle MacLachlan) zauważa Martinę i jej pomysłowość.

 

Partners - Komedia opowiadająca o dwójce najlepszych przyjaciół, których "męska wieź" zostaje poddana próbie, gdy jeden z nich się zaręcza. Joe (David Krumholtz) jest uznanym architektem, przedkładającym umysł nad serce. Louis (Michael Urie) jest przeciwieństwem, rozemocjonowanym, wolącym chłopców i wyolbrzymianie każdej sytuacji. Tylko czas może pokazać, czy zaręczyny Joe z projektantką biżuterii Ali (Sophia Bush) oraz związek Luisa z pielęgniarzem Wyattem (Brondon Routh) zniszczą ich przyjaźń i biznes.

 

Golden Boy - Policyjny dramat opowiadający o wspinającym się po szczeblach kariery oficerze, awansowanym na detektywa, awansowanym na komisarza. Obok Theo Jamesa (Downton Abbey) - grającego główną rolę, zobaczymy również takie nazwiska jak Holt McCallany (Lights Out), Chi McBride(Human Target, Boston Public) i Kevin Alejandro (True Blood).

Friend Me - Dwójka przyjaciół przeprowadza się z Bloomington w Indianie do serca Los Angeles. Ta komedia będzie opowiadać o ich życiu i kłótniach o to czy pracować, czy wyjść na miasto.

Komentarze

Aby zostawić komentarz zaloguj się w Serialuje.pl lub zarejestruj.